Gülten

Nerden başlasam nasıl anlatsam. Sizinle geçen zaman 3 ay gibi geldi ama tam 8 ay olmuş. Birlikte bu yola çıkalı🧡
Kendimi öncesi ve sonrası diye tanımlayabiliyorum artık. O kadar hafif ve huzurluyumki. Geçmişe dayalı ne kadar düğüm varsa birlikte çözdük. Çözmeyede devam ediyoruz. İstikrarlı gidebildiğim tek yolsunuz belki de . İyi ki yollarımız kesişti. ( kendimi’ Keşke daha önce tanısaydım ‘demekten alıkoyamıyorum) iyi ki varsınız.

MENEKŞE

Merhabalar benim gibi yolunu kaybetmiş kaybetmek isteyen kaybettirilen kendini bulmaya çabalayan değerli dostlara O nu geç buldum ve erken kazandım ( umarım öyledir :))tabi ki kimden bahsediyoruz Gizem Hanım’dan 30 yaşındaki olgun olmak isteyen ama bi türlü olamayan o küçük yaramaz kıza el uzatan şefkat gösteren çok kısa bir zamanda bile bu kadar yol katettiren Güzel psikoloğuma teşekkür ederim yola devam ettikçe mucizeler beni bekliyor onun bilincine inanıyorum dilerim herkes benim gibi umut dolar❤️

EYLÜL

Gizem Hanımla yaklaşık 5 ay boyunca yeme bozukluğum üzerinde çalıştık. Kendisi gerçekten çok ilgili ve profesyonel. Kullandığı kişiye özgü yöntemler beslenmemi düzene sokmam konusunda bana oldukça yardımcı oldu. Gerçekten de her seansımızdan sonra kendimde iyileşme ve gelişme gördüm. Tedaviyi yarım bırakmak durumunda kalsam da bana katkısı çok fazla oldu. Kendisiyle çalışmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Cengizhan

Son derece yetenekli ve zeki olduğuna inandığım, önce güvenmem için süre tanıyan, işinde her zaman sonuca "başarı" ile ulaşmak için her detayı dinleyen ve size sizi hatırlatabilecek biri olduğu aşikâr olan kıymetli uzmanımız. Esenlikler sizinle olsun Gizem Hanım.

Patasana

Gizem hanımla görüşmeye başlamadan önce kendi kendine üzülen ama onu üzen kişilere bunu asla ifade edemeyen biriydim. Şimdi ağlayarak bile olsa her şeyi konuşuyorum. İlerleyen zamanlarda başka ne gibi davranış değişiklikleri olacak diye merakla deneyimlemeyi bekliyorum. Birde iyi bir yol gösterici şeçtiğimi düşünüyorum.

Seda

İyileşebilme sürecimi bir yokuşun başı olarak düşünüyorum. Ve kendi içsel dünyamda süregelmiş bütün sıkıntılarımla çıkmak zorunda olduğum bu yokuş onun varlığı ve desteği ile daha aşılır olacak. İçten, destekleyici ve naif tavrını seviyorum. Bir uzman olarak başarılı buluyorum ve içimi açmaktan, ona saydam olmaktan korkmuyorum. Yeniden 'canlı' hissedebiliyor olmamı bir süre sonra ona borçlu olacağımı henüz sürecinden başındayken bile içimde bir yerlerde biliyorum. Camdan hissediyorsanız şayet bu güvenin kurulması epeyce zaman alır çoğu insanla fakat Gizem hanımla bu kimyayı henüz başlangıçta yakalamış olmayı kendime şans sayıyorum. Birlikte güzel günler göreceğimize inanıyorum.

Buse Parlak

Gizem Hanım ile seanslara başladığımda içimde sanki beni dibe çeken kötü bir hisle yaşıyordum. Aniden çok fazla kaygılanıp bu kaygının içinde kayboluyordum. Ama Gizem Hanım bana bununla nasıl başa çıkacağımı o kadar güzel öğretti ki. En derin, kimseyle konuşmadığınız şeyleri ona güvenerek anlatmanızı sağlıyor ve çocukluğunuzdan beri inandığınız yanlışların doğrularını gösterip sizi hep iyiye yönlendiriyor. Çok teşekkür ederim 🧡